Kes me oleme?

Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi segakoor loodi 1999. aastal. Tegemist on omanäolise seltskonnaga, kelle suurimateks trumpideks on nooruslikkus ja avatus. Samade sõnadega võib kirjeldada ka meie alati rõõmsameelset ja pühendunud dirigenti Sirle Lorvit.

Meie repertuaar on mitmekülgne, koosnedes nii klassikalistest kui populaarsematest paladest. Samuti üritame aeg-ajalt sekka susata loodusteemalisi või lihtsalt folkloorilisi laule. Laulame enamasti eesti keeles.

Osaleme erinevatel laulupidudel (noortelaulupidu, üldlaulupidu, Peipsiäärsete maakondade laulupidu, punklaulupidu, Uma Pido jne) ning muudel mitmete kooride ühisüritustel. Oleme teinud koostööd punkbändidega (Tartu Sensatsiooniline Kevadbänd ja Eterniit) ja osalenud konkursil (2013. aasta veebruar, Tartu). Traditsiooniks on saanud meie esinemised Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi aastapäeval ja mitmetel teistel koosviibimistel. Samuti ei puudu iga-aastasest tegevusest päris oma kontserdid, laululaagrid, presidendi vastuvõtud, jaanipäevad jms.

Proovi teeme igal esmaspäeval ja neljapäeval kl 17.30-19.30 Vanemuise 46 õppehoones.

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis.